Friday, 16 November 2018 | Lajme: 32

Skena

duaa_1542371921-9664834

Dua Lipa: Kosovarët kanë traditë muslimane por nuk e praktikojnë islamin

Dua Lipa ka folur për Kosovën në intervistën e saj për CNN. Këngëtarja shqiptare ka bërë një intervistë interesante me CNN. Ndër të tjera, Dua është pyetur nëse e din domethënien e emrit të saj në arabisht.  Dua menjëherë...
jennifer-750x430

Jennifer Lopez vendos trend të ri të veshjes

Ajo kishte ulur tejet shumë pantallonat teksa vinin në pah të brendshmet e bukuroshes 49-vjeçare. Sipër trupit kishte të veshur një fanellë të bardhë gjersa nuk munguan aksesor të ndryshëm në duar dhe qafë. Megjithatë, kjo veshje...
30

‘Kishte të dashur shoferin e tij’, Biznesmeni gay i nxjerr bojën ministrit shqiptar (FOTO)

I ftuar së fundmi në emisionin “Trokit” në “InTV”, ishte biznesmeni i njohur Elton Ilirjani, i cili prej kohësh ka pranuar hapur prirjet e tij seksuale. Pasi zbuloi detaje rreth jetës së tij private, duke treguar se kishte pasur...
world-champion-2017_1542363347-5091653

Getta Beqa përfaqëson Kosovën në Kampionatin Botëror të Fitnessit në Pekin

Atletja dhe kampionja botërore e Fitnessit Getta Beqa, ka udhëtuar për ne Pekin të Kinës, ku do ta përfaqësoj Kosovën, në Kampionatin Botëror të Fitnessit, i cili do të mbahet me 17-19 nëntor. Ajo do të garoj në kategorinë “Wellnes...
https-2f-2fhypebeast-com-2fimage-2f2018-2f08-2fariana-grande-aretha-franklin-funeral-0_1542361228-3070061

Këngëtarja e njohur shkurton flokët e gjatë për të cilët edhe është e njohur

Kur një grua shkurton flokët, ajo është gati ta ndryshojë jetën. Këngëtarja e njohur, Ariana Grande e cila ka qenë mjaftë e përfolur kohëve të fundit për ngjarjet në jetën e saj, siç duket ajo tashmë ka vendosur të merret...
auto_l115421904911542190542-750x430

Pritet që të bëhet nënë për herë të parë, Loredana nominohet për çmimin… (FOTO)

Reperi Mozik dhe Loredana janë në një lidhej dashurie dhe shumë shpejt priten të bëhen prindër për herë të parë. Megjithëse në fillim u njoh si e dashura e reperit Mozzik, tashmë ajo po krijon karrieren e vetë në muzikë. Ajo...
download_1542223800-6515947

Lori Hoxha ju zbulon dietën e saj, garanton humbjen në peshë (FOTO)

Lori Hoxha është një nga  vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është një shembull që ndiqet nga vajzat shqiptare për pamjen e jashtme. Gjithashtu trashëgimtrja e Top Medias është mjaft elegante dhe nëse deri më...
fgfg_1542202360-2789229

Eni Koçi publikon baladën e ndjerë “Edhe sot”

Ashtu siç kishte paralajmëruar këngëtarja Eni Koçi ka publikuar në klipin e saj më të fundit.  Me titull “Edhe sot”, Eni shfaqet tejet sensuale në këtë baladë mjaft të ndjerë. E veshur me një fustan të zi dhe e shoqëruar...
fg_1542203701-6218980

Zbulohet pjesa shqiptare tek “Game of Thrones”

Bota e “Game of Thrones” ka shumë karaktere të ndryshme, ku secili ka një personalitet dallues ashtu siç kanë edhe shtetet nga njëri-tjetri. Faqja “Fansides” i ka përshtatur 50 personazhet e “Game of Thrones” me 50 shtete...
jenner

Kylie Jenner nis festat e fundvitit, vjen sensuale në të bardha

Ka nis festat e fundvitit. Modelja seksi amerikane, Kylie Jenner ka nis festat e fundvitit e cila vjen më në formë se kurrë, shkruan lajmi.net. Duke u ndjekur nga mbi 119 milionë ndjekës, nëna e një vajze nuk heziton të shfaqet e hatashme,...