Monday, 21 May 2018 | Lajme: 0

Intime

seksi

Ja si sillen femrat kur janë të “vdekura” për seks

Femrat çlirojnë aromën, së cilës meshkujt nuk mund t’i rezistojnë dot. Por kanë edhe ditë të caktuara gjatë të cilave joshen nga meshkujt e pashëm dhe dominues. Gjatë ovulacionit femrat bëhen nga pak më të egra, të gatshme...
ccedil-far-euml-shije-ka-penisi-juaj_hd

Çfarë shije ka penisi juaj?

Vajzat e kanë përshkruar organin gjenital të partnerit të tyre në mënyrë ilustrative. Në rast se keni pyetur ndonjëherë se çfarë shije ka penisi dhe si e perceptojnë vajzat, në vazhdim do të kenë përgjigjen. Mbase edhe më shumë...
m-euml-soni-vendet-ku-jetojn-euml-femrat-m-euml-t-euml-mira-p-euml-r-seks-foto_hd

Mësoni vendet ku jetojnë femrat më të mira për seks (Foto)

Femrat aziatike prej kohësh konsiderohen si femrat më seksi, por së fundmi një sondazh i bërë në shumë shtete të botës i ka nxjerrë ato si femrat më të mira për seks. Studimi i botuar në një revistë amerikane thotë se aziatiket...
largea_1442-620x3301444800404

Si t’i dallojmë sëmundjet seksuale?

Për shkak të mundësisë së madhe të infektimit, sëmundjet seksuale duhet me kohë t’i dalloni dhe t’i shëroni. Në kohën e sotme njerëzit gjithnjë e më shpesh i ndërrojnë partnerët seksualë, marrëdhënia seksuale ndërmjet...
p-euml-rse-disa-femra-qajn-euml-pas-seksit_hd

Përse disa femra qajnë pas seksit?

A bëni pjesë edhe ju në atë budallallëk pas seksit? Apo ndoshta një orgazëm e mirë ju tërbon apo madje edhe ju bën agresive? Besoni apo jo, pothuajse gjysma e femrave (46 për qind) shumë shpesh pas seksit ndihen të pikëlluara apo...
krejt-e-papritur-femrat-e-k-euml-tilla-jan-euml-shum-euml-m-euml-josh-euml-se-se-meshkujt_hd

Krejt e papritur: Femrat e këtilla janë shumë më joshëse se meshkujt

Në të vërtetë, psikologët konstatojnë që meshkujt kur marrin vesh që femra e ka braktisur partnerin, bëhen shumë nervozë dhe nga femrat e tilla ikin. Megjithatë, femrat i preferojnë meshkujt të cilët braktisin e jo ata që braktisen...
kur-femrat-vendosin-tatuazhe-n-euml-pjes-euml-t-m-euml-t-euml-pap-euml-rshtatshme-t-euml-trupit-foto-16_hd

Kur femrat vendosin tatuazhe në pjesët më të papërshtatshme të trupit (Foto,+16)

Tatuazhet janë një art në vete. Ka tatuazhe të përkohshme por ka edhe të përhershme. Disa njerëz mund të mos i pëlqejnë ato, por disa të tjerë i pëlqejnë aq shumë sa që e mbulojnë tërë trupin e tyre me to. Tatuazhet për...
cilat-nga-k-euml-to-4-lloje-t-euml-organit-gjenital-t-euml-mashkullit-u-p-euml-lqejn-euml-m-euml-s-euml-shumti-femrave_hd

Cilat nga këto 4 lloje të organit gjenital të mashkullit u pëlqejnë më së shumti femrave?

Këtë herë tema nuk është vetëm për madhësinë por edhe për disa nga format e penisit, andaj shikoni edhe disa të meta dhe përparësi. I madh, i trashë, i gjatë, i shtrembër, i vogël…Me secilin nga ta mund të jetë shkëlqyeshëm...
tendenca-m-euml-e-fundit-seks-n-euml-aj-euml-r-video_hd

Tendenca më e fundit: Seks në ajër (video)

Një sport i ri i çuditshëm është kthyer në trend në mbarë Amerikën. Vetë emri i shpjegon të gjitha: Seks në ajër. Qëllimi është të stimulosh aktin seksual me një partner të padukshëm. Seksi në ajër thuhet se është shpikur...
largea_of_2036738b1444281322

Seksi në zyrë, flirtime në 61% të kompanive europiane

Në kohën e teknologjisë së Facebook, apo “Whats up”, dashuria duket si një ndjenjë krejtësisht e re, a thua se ia kemi zbuluar së fundmi kuptimin. Por flirtimet kanë ekzistuar dhe vijojnë të jenë ende prezent kudo, sidomos në...