Monday, 21 May 2018 | Lajme: 0

Intime

choko

Çokollata, viagra e femrave për marrëdhëniet seksuale

Çokollata zgjon dëshirën e femrës për të kryer marredhenie seksuale. Është ky konkluzioni në të cilin ka arritur gjinekologu italian, Costante Donati Sarti, duke prezantuar relacionin e tij në kongresin e Shoqërisë italiane Fitoterapike...
st_1446114609-5495008

Zbulohet stil i ri seksi që po e provojnë të gjithë

Një stil i ri seksual po qarkullon së fundmi dhe ata që ekanë provuar thonë se kënaqësia është maksimale. Udhëzim për femrat: Shtrijuni barkas në krevat, pastaj afrojeni skajin e krevatit pranë vetes që koka dhe shpatullat të...
s_1445949924-3941957

7 kohët kur definitivisht duhet të bëni seks

Duket se disa kohë të caktuara janë më të mira për të bërë seks se sa disa të tjera. Shikojeni këtë listë më poshtë për të mësuar më shumë se për çfarë është fjala. Para një prezantimi të madh Hulumtimet tregojnë...
femra-ja-pes-euml-gj-euml-ra-q-euml-ndezin-fantazin-euml-seksuale-te-meshkujt_hd

Femra, ja pesë gjëra që ndezin fantazinë seksuale te meshkujt

Kush tha për gjoksin dhe të pasmet? Ja që sot, meshkujt shohin gjëra të tjera te femrat. Krejt gjëra të tjera ndezin fantazitë e ndaluara të burrave me seksin e kundërt. Këto më poshtë janë pesë rrethana të femrave, që eksitojnë...
largea_sex-wall-660x2751445518591

Seksi, antibiotiku më i mirë për këto sëmundje

Mënyra më e mirë për ta forcuar sistemin tuaj imun dhe për të qëndruar larg ftohjes dhe gripit këtë dimër është duke bërë seks. Nuk ka shërim për viruset që shkaktojnë teshtimën, kollitjen dhe ftohjen. Por, forcimi i sistemit...
sa-para-aq-edhe-seks-m-euml-soni-se-si-t-euml-pasuroheni-n-euml-shtrat-video_hd

Sa para, aq edhe seks: Mësoni se si të pasuroheni në shtrat (video)

Të gjithë ne e duam seksin, mirëpo çfarë lidhje ka seksi me paranë? Ka gjithsesi, ndërkaq me atë rast nuk është fjala as për prostitucionin as për ndonjë lidhje tjetër e sponsorizimit. Prandaj ju kemi zgjedhur pesë hulumtime të...
poza

Kjo është pozita që e duan meshkujt më së shumti

Gjinia mashkullore kënaqet në këtë pozë. Natyrisht që fjala është për pozën e qenit. 1. Kjo pozë është shumë e vjetër. Në veprat e vjetra të shumta letrare greke përshkruhet kjo pozë. Filozofi romak Lukrecie madje ua ka rekomanduar...
se_1445242911-3927738

Kur një 15-vjeçare pyet: A mund të bëj seks?

Gjithçka nisi me një mesazh në portalin më të madh në FB, Jeta Osh Qef. “Përshëndetje. Jam një vajzë 15 vjeç dhe desha t’ju pyes a lejohet të kesh marrëdhënie seksuale në këtë moshë të re?” shkruan vajza, që kërkon...
faktor-euml-t-q-euml-ndikoj-euml-p-euml-r-t-euml-b-euml-r-euml-seks-tri-her-euml-n-euml-dit-euml_2_hd

Faktorët që ndikojë për të bërë seks tri herë në ditë

Gratë zakonisht preferojnë qetësinë e mbrëmjes, kur rutina e ditës ka përfunduar dhe pasi sapo kanë dalë ndoshta nga një dush relaksues. Këta janë pesë faktorët që ndikojnë. Atij i pëlqen mëngjesi, po ty? Jo. Po, është e...
gjasht-euml-gj-euml-rat-q-euml-ai-shpreson-t-euml-b-euml-ni-n-euml-krevat_hd

Gjashtë gjërat që ai shpreson të bëni në krevat

Qoftë hera e parë apo jo e një marrëdhënieje seksuale me partnerin, raporti sjell me vete dilema, por edhe shpresa të mëdha. Zbuloni se çfarë shpresojnë meshkujt që ju të bëni në krevat. 1- Të bësh seks oral Përtej kënaqësisë...