Monday, 21 May 2018 | Lajme: 0

Intime

largea_duket-e-pabesueshme-por-kjo-euml-sht-euml-fantazia-seksuale-m-euml-e-madhe-fem-euml-rore_hd1453184342

Duket e pabesueshme, por kjo është fantazia seksuale më e madhe femërore

Dikur nënkuptohej, ndërkaq tani për të si duket fantazojmë…Një grup shkencëtarësh ka bërë një hulumtim të fantazive seksuale te 1.516 persona, të cilëve u është dhënë lista me 55 fantazi seksuale prej më të ndryshmeve. Kanë...
seksi

E keni penisin e vogël? Ja si t’i jepni femrës më tepër kënaqësi seksuale (Video,+18)

Të dashurat e atyre që e kanë penisin e vogël do të ndalojnë së ankuari se nuk arrijnë në orgazëm për shkak të partnerit të tyre. Në videon e mëposhtme janë pozicione që tregojnë se si organi mashkullor ka më shumë mundësi...
vet-euml-m-p-euml-r-m-euml-t-euml-guximshmit-seks-p-euml-rmbys-p-euml-r-t-rsquo-u-k-euml-naqur-deri-n-euml-pakufi_hd

Vetëm për më të guximshmit: Seks përmbys për t’u kënaqur deri në pakufi!

Kjo pozë është për ata të cilët kërkojnë sfida. Poza përmbys do të mundësojë qarkullim të shpejtë gjaku në drejtim të trurit, andaj edhe do të shtojë kënaqësinë. Fillojeni këtë kënaqësi me pozën përmbys në atë mënyrë...
femer-seksi1

Ja çfarë kërkojnë femrat kur futen në faqet porno

Porno për të gjithë. Falë internetit, të gjithë mund të kenë akses në filmat e ndaluar. Interesant është fakti se gjithmonë e më shumë femra futen në rrjet për të parë filma erotikë. Nëse gratë kërkojnë për ‘masazh’...
seksi

Përdorni vajin e kokosit si lubrifikant

Ditët e sotme vaji i koksit përdoret për gjithçka: në gatim, për kujdesin ndaj flokëve apo lëkurës, madje edhe për zbardhjen e dhëmbëve. Por, gjinekologët kanë vënë në dukje edhe një tjetër përdorim. Sipas gjinekologes Jennifer...
sek_1451897410-4240446

Sa zgjat seksi me një femër me përvojë?

Nëse seksi me një femër të virgjër zgjat 7 orë e 1 minutë, nga të cilat 4 orë duhet ta bindësh, 1 minutë të kryesh marrëdhënie e 3 orë t’i kërkosh falje, a e dini sa zgjat marrëdhënia me një femër me përvojë? Nëse me...
seksi

Ju është bërë monotone poza misionare? Provoni këto 5 truke të verifikuara!

Seksologët e njohur ju këshillojnë se si t’ua ktheni gjallërinë pozës më të vjetër me ndihmën e trukeve. Bëhuni spontan dhe eksperimentoni, bëni çdo gjë që ju bie në mend. 1. Lodrat seksuale Lodrat seksuale tashmë nuk janë...
seksi

Zbulohet se çfarë e shkakton orgazmën më të fuqishme mashkullore

Një studim i ri psikologjik zbulon se në çfarë rrethanash mashkulli përjeton kulmin e kënaqësisë me sasi të madhe sperme, gjë që mund të jetë e rëndësishme për të gjitha çiftet të cilat kanë vështirësi me ngjizjen e fëmijës. Studimi...
largea_largea_femrat-duan-me-shume-seks14467399171446739956

Si të bëni seks më të “ndyrë”, ja çfarë këshillojnë ekspertët

Nuk duhet t’u frikësoheni ndryshimeve, por duhet t’i hulumtoni dhe të mësoni se ç’është ajo që juve dhe partnerit tuaj apo partneres i përshtatet, sepse kjo është receta për jetë më të mirë seksuale, apo në këtë rast...
ssss_1450625820-7568722

Tetë gjërat që femrat i urrejnë tek vetja…por meshkujt i dashurojnë!

Pasiguritë më të mëdha tuajat, që e bëjnë atë t’ju dojë edhe më shumë. Pasiguritë më të mëdha tuajat, që e bëjnë atë t’ju dojë edhe më shumë. Të gjithë kemi pasiguritë tona. Shpesh, edhe pa arsye. Jemi të rrethuar...