Tuesday, 22 May 2018 | Lajme: 36

Intime

seksi

Shefe në krevat: gjashtë veprime të cilat do ta çojnë në kulm!

Sonte provoni lojërat të cilat shumica e çifteve i konsiderojnë më të mirat për ngrohje para aktit seksual. 1. Mbyllni sytë me shami Lidhjani njëri-tjetrit sytë dhe ashtu të privuar nga shikimi reciprok zhvishuni. Me maja të gishtave...
image-couple-intimate_1463658970-1697489

Ja sa kohë do të shpenzoni duke bërë seks gjatë tërë jetës (Foto)

Rebook ka kryer punën e vështirë për të gjithë, dhe në studimin e tyre të ri ata tregojnë se sa kohë nga jeta jonë do të shpenzojmë duke bërë seks. Siç duket, mesatarisht një njeri do të kaloj më pak se 1% të jetës së...
pas_1460025182-9860255

Ja pse meshkujt çmenden pas vitheve, dhe pse po praktikohet me të madhe seksi anal

Të jesh adhurues i të pasmeve bombastike dhe vitheve seksi është një gjë e natyrshme për meshkujt. Sipas shkencës, obsesionimi pas vitheve të femrave nuk është aspak e re. Në fakt, sipas një profesori të psikologjisë, kjo daton...
largea_seksi-11459877924

Sa duhet të zgjasë seksi? Shkenca e ka një përgjigje

Ndonjëherë mund të duket sikur njerëzit nuk bëjnë gjë tjetër veçse mendojnë për seksin. Megjithatë ka një pyetje që mundon thuajse këdo: sa duhet të zgjasë seksi? Dhe shkencëtarët duket se e kanë gati përgjigjen. Sipas...
largea_cifti-seksi-duke-pire-kafe11451150069

HISTORI nga Tirana: “Nga lokali në hotel … ju tregoj ç’më ndodhi”

“Dua të tregoj një ndër historitë që mua më ka pëlqyer më shumë. Jam një babi 27 vjeç jetoj në Tirane, dhe ju e dini se si janë lokalet dhe femrat në to, shkoj për ditë në të njëjtin lokal se me pëlqen ambienti, por pothuajse...
cifti_1459187538-2240622

Pesë probleme që seksi mund t’i kurojë më së miri

Marrëdhëniet seksuale ndikojnë në masë shumë të madhe tek mirëqenia jonë. Seksi është i shëndetshëm. Për shumë arsye por studimet e fundit tregojnë se, ka disa shqetësime shëndetësore tek të cilat seksi ndikon shumë. Për...
sss_1459162306-8628569

Vetëm çdo i pesti çift bën dashuri më gjatë se 20 minuta

Tregimet për seksin tantrik dhe paralojën maratonike për shumicën e njerëzve janë “tregime gjuetarësh”. Kështu mezi 8 për qind të çifteve në paralojë kënaqen më gjatë se 20 minuta, ndërkaq për ta 22 për qind seksi zgjat...
seksi

Ja çfarë dhimbjesh ju shkakton seksi (Foto)

Për sëmundjen e rrallë, për të cilën akoma nuk është zbuluar mënyra e duhur e shërimit, por për ekzistimin e saj ju bëjnë me dije djegiet dhe dhembja e madhe në vaginë. Kjo nuk është dukuri e rrallë, aq më parë tri të katërtat...
largea_peyronies-disease-can-hav-0131458514879

Histori perverse seksi +16 / Si përfundova me tezen time në shtrat

Unë jam 22 vjeç. Ndoshta do e quani si jo te mire këtë veprim që kam bërë por ama e kam bërë. Do ju tregoj se si e kam bërë me tezen time 43 vjeçe. Ajo është e martuar por shumë seksi, ka nje trup perfekt, ka b…… të mbushura...
largea_sex-131458418937

Si ta keni “veglën” shuuuumë të madhe+18

Është e qartë që nevojitet kohë, mjaft lubrifikant dhe punë dore. Mirëpo ia vlen. Kur të përfundoni me këtë trening në dorë të keni penisin i cili i plotëson kriteret tuaja. E po, t’ia fillojmë. Zgjatja Ky ushtrim është njëri...