Sunday, 25 February 2018 | Lajme: 0

Intime

seks1430029647

Ja aksidentet më të shpeshta gjatë seksit

Lajmi se një person dëgjoi penisin duke iu thyer, ndërsa bënte seks, ka bërë xhiron e botës. Por cilët janë aksidentet më të shpeshta seksuale? Urologu Tobia Pottek jep shpjegimet e mëposhtme: Vendi i parë: Çarja e lafshës së...
m-euml-ndihmo-t-euml-arrij-k-euml-naq-euml-sin-euml-udh-euml-zimet-e-k-euml-saj-femre-do-t-rsquo-i-ndihmojn-euml-edhe-partneres-tuaj-t-euml-arrij-euml-orgazm-euml-n_hd

MË NDIHMO TË ARRIJ KËNAQËSINË: Udhëzimet e kësaj femre do t’i ndihmojnë edhe partneres tuaj të arrijë orgazmën

Nëse e keni të vështirë të kuptoni se ç’është ajo që i pret femrat në krevat, lexoni këtë tekst dhe do të mësoni saktësisht se çfarë të bëni. Femra e cila e ka kuptuar me më së miri e di se si bëhet kjo, transmeton Telegrafi,...
femrat-m-euml-t-euml-etura-se-meshkujt-p-euml-r-t-euml-kryer-seks_hd

Femrat, më të etura se meshkujt për të kryer seks

Femrat thonë për meshkujt se: “ata mendojnë çdo ditë për të njëjtën gjë”… Por në fakt është krejt ndryshe. Kush nga meshkujt mendon se femrat nuk çmenden për seks, atëherë gabohet rëndë. Nga një sondazh i fundit, i...
kissing

6 gabimet që meshkujt i bëjnë gjatë puthjes, dhe që femrat i urrejnë

Meshkuj, është koha që të mësoni diçka të rëndësishme rreth puthjes – që do të ju ndihmojë shumë në takimet tuaja të ardhshme Këto janë 6 gabimet që meshkujt zakonisht i bëjnë gjatë puthjes, të cilat nuk duhet t’i bëni...
seksi

BËJENI TË ÇMENDET: Mos e kurseni, tregoni çdo gjë që dini

Nëse dëshironi të shihni partnerin të eksituar në krevatin tuaj, mos ngurroni, por transformohuni në bombë të vërtetë. Një hulumtim ka treguar që femrat për seks me partnerin e ri përgatiten madje edhe deri në 6 orë. Kjo përfshin...
seksi-t-euml-b-euml-n-t-euml-zgjuar-pes-euml-fakte-kurioze_hd

Seksi të bën të zgjuar? Pesë fakte kurioze

Me mijëra studime janë bërë për këtë temë. Por cilat janë faktet më interesante për seksin? Ka gjithmonë shumë mite dhe të vërteta rreth seksit. Seksi të bën inteligjent Shkencëtarët e Universitetit të Merilendit në SHBA...
seksi

Si mund ta kuptoni nëse një femër sapo ka bërë seks?

Meshkujt është shumë lehtë t’i kuptosh kur kanë pasur seks. Ua tregojnë vetë. Por, si qëndron puna me gratë? Si ta kuptoni nëse ajo ka kaluar një mbrëmje pasionante? Meshkujt është shumë lehtë t’i kuptosh kur kanë pasur...
see_1441887168-3720874

Pse duhet të bëni seks sa më shpesh?

Kuptojeni seksin si një lloj i ushtrimeve me anë të të cilit i bëni shërbim trupit tuaj dhe tërë organizmit. Shkencëtarët anglezë në “Journal of Epidemiology and Community Health” madje pohojnë se me bërjen seks dy apo më...
largea_seks1441725143

Seksi: Më thuaj ç’profesion ke, të të them si je në shtrat!

Seks ne lokal Meshkujt me uniformë janë madhështor në shtrat, mjekët kanë mangësi paralojën, nëpunësit civilë janë në mesin e tyre që kanë marrëdhënie seksuale pothuajse çdo ditë, ndërsa shitësit apo tregtarët, profesioni...
seksi

Femrat vendosën: Ja çfarë penisi VËRTET duam – nga 10 deri në 20 cm apo më të madh!

Nëse ju mundon shumë se cilën madhësi të penisit e preferojnë femrat, në vijim i gjeni përgjigjet. Mendoni se gjatësisë femrat nuk u kushtojnë rëndësi? Për fat të keq tuajin, hulumtimet tregojnë që gjatësia e penisit është...