e Mërkurë, 29 Mars 2017 | Lajme: 31

Intime

image-couple-intimate_1463658970-1697489

Ja sa kohë do të shpenzoni duke bërë seks gjatë tërë jetës (Foto)

Rebook ka kryer punën e vështirë për të gjithë, dhe në studimin e tyre të ri ata tregojnë se sa kohë nga jeta jonë do të shpenzojmë duke bërë seks. Siç duket, mesatarisht një njeri do të kaloj më pak se 1% të jetës së...
pas_1460025182-9860255

Ja pse meshkujt çmenden pas vitheve, dhe pse po praktikohet me të madhe seksi anal

Të jesh adhurues i të pasmeve bombastike dhe vitheve seksi është një gjë e natyrshme për meshkujt. Sipas shkencës, obsesionimi pas vitheve të femrave nuk është aspak e re. Në fakt, sipas një profesori të psikologjisë, kjo daton...
largea_seksi-11459877924

Sa duhet të zgjasë seksi? Shkenca e ka një përgjigje

Ndonjëherë mund të duket sikur njerëzit nuk bëjnë gjë tjetër veçse mendojnë për seksin. Megjithatë ka një pyetje që mundon thuajse këdo: sa duhet të zgjasë seksi? Dhe shkencëtarët duket se e kanë gati përgjigjen. Sipas...
largea_cifti-seksi-duke-pire-kafe11451150069

HISTORI nga Tirana: “Nga lokali në hotel … ju tregoj ç’më ndodhi”

“Dua të tregoj një ndër historitë që mua më ka pëlqyer më shumë. Jam një babi 27 vjeç jetoj në Tirane, dhe ju e dini se si janë lokalet dhe femrat në to, shkoj për ditë në të njëjtin lokal se me pëlqen ambienti, por pothuajse...
cifti_1459187538-2240622

Pesë probleme që seksi mund t’i kurojë më së miri

Marrëdhëniet seksuale ndikojnë në masë shumë të madhe tek mirëqenia jonë. Seksi është i shëndetshëm. Për shumë arsye por studimet e fundit tregojnë se, ka disa shqetësime shëndetësore tek të cilat seksi ndikon shumë. Për...
sss_1459162306-8628569

Vetëm çdo i pesti çift bën dashuri më gjatë se 20 minuta

Tregimet për seksin tantrik dhe paralojën maratonike për shumicën e njerëzve janë “tregime gjuetarësh”. Kështu mezi 8 për qind të çifteve në paralojë kënaqen më gjatë se 20 minuta, ndërkaq për ta 22 për qind seksi zgjat...
seksi

Ja çfarë dhimbjesh ju shkakton seksi (Foto)

Për sëmundjen e rrallë, për të cilën akoma nuk është zbuluar mënyra e duhur e shërimit, por për ekzistimin e saj ju bëjnë me dije djegiet dhe dhembja e madhe në vaginë. Kjo nuk është dukuri e rrallë, aq më parë tri të katërtat...
largea_peyronies-disease-can-hav-0131458514879

Histori perverse seksi +16 / Si përfundova me tezen time në shtrat

Unë jam 22 vjeç. Ndoshta do e quani si jo te mire këtë veprim që kam bërë por ama e kam bërë. Do ju tregoj se si e kam bërë me tezen time 43 vjeçe. Ajo është e martuar por shumë seksi, ka nje trup perfekt, ka b…… të mbushura...
largea_sex-131458418937

Si ta keni “veglën” shuuuumë të madhe+18

Është e qartë që nevojitet kohë, mjaft lubrifikant dhe punë dore. Mirëpo ia vlen. Kur të përfundoni me këtë trening në dorë të keni penisin i cili i plotëson kriteret tuaja. E po, t’ia fillojmë. Zgjatja Ky ushtrim është njëri...
s_1457528012-9131755

4 metoda të të berit seks, që partneri juaj të mos dëshirojë kurrë ndonjë tjetër

Mësoni këto mënyra të Lindjes të të bërit dashuri dhe josheni partnerin tuaj në atë mënyrë që kurrë të mos dëshirojë ndonjë tjetër. Po qe se i zotëroni këto katër poza dominuese të seksit, ju do të bëheni perëndeshë...