Sunday, 25 February 2018 | Lajme: 22

Muzikë

dafina-fk-690x467

Dafina motivon të tjerët duke rrëfyer historinë personale

Një foto e modifikuar nga fansat është bërë shkas që Dafina Zeqiri përmes një postimi në Instagram të rrëfehet për rrugëtimin e saj drejt suksesit. Shkrimin këngëtarja e nis me falemnderim për të gjithë ata që kanë besuar...
auto_323321446107210

Ceca do të marrë 100 mijë euro në Dubai (FOTO)

Këngëtarja e njohur serbe, Svetlana Ceca do të këndojë për herë të parë në Dubai. Ajo pritet të performojë më 10 dhjetor në njërën prej hoteleve më luksoze. Bëhet fjalë për “Atlantisin” ku Ceca do të përfitojë mbi...
ora-31

Rita Ora publikon fotografi të fëmijërisë në Kosovë (Foto)

Rita është duke gëzuar një rritje astronomike të famës, e duke e forcuar atë edhe më shumë si pjesë e jurisë së X Factor. Dhe si duket Rita edhe gjatë fëmijërisë së saj gjithmonë ishte në qendër të vëmendjes dhe e paracaktuar...
adele

Adele është kthyer për rekorde (Video)

Kënga e shumëpritur e yllit britanik Adele, “Hello”, ka shijuar start fenomenal duke u bërë videoja me debutimin më të suksesshëm në YouTube për vitin 2015. “Hello” ka grumbulluar rreth një milion klikime për orë në dy ditët...
12063445_993064124093802_5996141221004952319_n-e1446047895784-690x410

Pse u fshi klipi i Bleonës?!

Megjithë sukseset që po korr, jo gjithçka po i ecën mbarë Bleonës me projektin e ri. “Take you over”, e cila është klasifikuar lart në disa toplista botërore, në kanalin “Youtube”, nuk ka arritur të mbledhë as një milion...
dafina

Dafina zbulon pjesë nga klipi i ri (Video)

Dafina Zeqiri së shpejti do të sjell projektin e saj më të ri. Bëhet fjalë për një bashkëpunim mes Dafit, Lumi B dhe Dj Flow, transmeton Telegrafi. Kënga do të vijë e realizuar me videoklip, xhirimet e të cilit tashmë kanë nisur...
12063828_828357650611340_4701400912482658597_n-e1445936753395

Pas buzëve, Blero bën operacion edhe hundën? (Foto)

Ditë më parë u publikuan disa fotografi të këngëtarit Blero ku aludohej për një ndërhyrje kirurgjike në buzë. Megjithëse për Telegrafin këngëtari mohoi të ketë bërë ndonjë ndërhyrje, në rrjetet sociale po qarkullojnë fotografi...
largea_12091406_1026374540726235_4256251899589104329_o1445895969

Gena thotë “Jo pa ty” (Video)

Këngëtari i baladave të suksesshme, Gena sapo ka publikuar projektin e tij më ti ri. Kënga titullohet ‘Jo pa ty’, dhe vjen e kompletuar me videoklip. ‘Jo pa ty’ vjen me tekst nga vet këngëtari ndërsa orkestrimi nga Edlir Begolli. Kënga...
sh_1445850555-8329198

Shkëndija ju pëshëndet nudo, nga dushi (Foto +18)

Modelja Shkëndije Mujaj është mësuar të befasojë ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Këtë herë bukuroshja ka postuar një video nudo në dush.
largea_1536434_924346827635739_5156126870071474628_n1445878479

Kida pa make-up (Foto)

Njëra ndër këngëtarët më të reja të skenës muzikore shqiptare, Kida ka ndryshuar jashtëzakonisht shumë Ajo ditët e fundit sidomos ka pësuar ndryshime tejet të mëdha. Mesa duket efektet e Photoshopit e bëjnë të vetën. Në foto...