e Mërkurë, 22 Nëntor 2017 | Lajme: 0

Muzikë

elvana-620x330

Elvana sulmohet nga një indiane: Mos u tallni me vuajtjet tona (FOTO)

Të hënën e 2 nëntorit, Elvana Gjata publikoi disa foto artistike e veshur me një mburojë koke me pendë përdorur në luftë nga indianët e Amerikës dhe që është pjesë e kostumit të tyre tradicional. Fotot e publikuara nga artistja...
adele

Hiti i Adele, i kopjuar?! (Video)

Fansat e këngëtarit amerikan, Tom Waits, e kanë akuzuar këngëtaren Adele për kopjim të hitit të saj të ri, “Hello”. Artistja britanike u kthye pas një pauze trevjeçare dhe rezultoi jashtëzakonisht e suksesshme me këngën e re...
vjollca

Marina e Luana Vjollca, si ndryshuan nga femra normale në superbomba (Foto)

Shënjestrës së faqes së njohur, Vipat e Bllokut, nuk i kanë shpëtuar as prezantueset e njohura, dy motrat Marina dhe Luana Vjollca. Nëpërmjet fotografive të tyre, kjo faqe ka demaskuar ndryshimin e tyre drastik ndër vite për të ardhur...
orhidea

Fansat e Kidës bëjnë tuatuazha (Foto)

Orhidea Latifi duket se i ka fansat më të flaktë së paku bazuar në mënyrën se si e shprehin dashurinë ndaj saj. Ata kanë zgjedhur edhe mënyra të dhimbshme për ta shkruar emrin e këngëtares në pjesët e tyre të trupit. Kida i...
largea_largea_adele-at-bbc-radio-2-oct-2015-billboard-65014464746561446474676

Adele aspak e lumtur për suksesin e saj: Ja arsyeja

Me gjithë suksesin e jashtëzakonshëm që korri superhiti “ Hello” nga Adele, ajo nuk është e lumtur. Sipas “music-news”, burime të afërta pranë këngëtares 27 vjeçare, kanë konfirmuar se ajo ka filluar të ketë probleme me...
gjyste-vulaj-pushime-luksoze-n-euml-meksik-euml_hd

Gjystja e moshuar? Zhvishet seksi për Halloween (Foto)

Këngëtarja Gjyste Vulaj mesa duket e ka tepruar paksa kësaj radhe. Veshja e saj për Halloween kalon kufijtë e një 38’ vjeçareje. Por kjo gjë mesa duket nuk e ka penguar aspak këngëtaren, ajo madje ka publikuar edhe disa foto në...
shkurte-gashi

Sa shtete viziton Shkurta për 24 orë ?!

Gjatë sezonit të verës është ndër këngëtaret më të kërkuara në ahengjet e familjeve shqiptare. Por punët Shkurte Gashi nuk po i ndal as gjatë vjeshtës duke performuar gjithandej nëpër Europë. Falë angazhimit të madh, Shkurta...
dafina-fk-690x467

Dafina motivon të tjerët duke rrëfyer historinë personale

Një foto e modifikuar nga fansat është bërë shkas që Dafina Zeqiri përmes një postimi në Instagram të rrëfehet për rrugëtimin e saj drejt suksesit. Shkrimin këngëtarja e nis me falemnderim për të gjithë ata që kanë besuar...
auto_323321446107210

Ceca do të marrë 100 mijë euro në Dubai (FOTO)

Këngëtarja e njohur serbe, Svetlana Ceca do të këndojë për herë të parë në Dubai. Ajo pritet të performojë më 10 dhjetor në njërën prej hoteleve më luksoze. Bëhet fjalë për “Atlantisin” ku Ceca do të përfitojë mbi...
ora-31

Rita Ora publikon fotografi të fëmijërisë në Kosovë (Foto)

Rita është duke gëzuar një rritje astronomike të famës, e duke e forcuar atë edhe më shumë si pjesë e jurisë së X Factor. Dhe si duket Rita edhe gjatë fëmijërisë së saj gjithmonë ishte në qendër të vëmendjes dhe e paracaktuar...