Sunday, 25 February 2018 | Lajme: 22

Muzikë

genta_1447794877-6812762

Genta Ismajli “shpërngulet” në Tiranë (Foto)

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po vazhdon të jetë e angazhuar në projekte të reja, gjithnjë për të qenë sa më afër fansave të saj. Gati për xhirime në Tiranë”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotos, shkruan Indeksonline. Genta,...
largea_rita0fk1447781442

Ja pse Rita hoqi dorë nga alkooli (Foto)

Rita Ora: Ndihem si një heroinë kur nuk pi alkool (Foto) Rita Ora ka treguar anën e saj sportive në një set fotografik për revistën “Self”, ku ka zbuluar edhe sekretet e një trupi në formë. “Është si të jesh atlete. Nuk vrapoj...
enca3-e1440412474322

Enca shton në peshë? (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia duket se nuk është në formën e saj ideale. Enca së fundmi ka publikuar dy foto që na bëjnë të kuptojmë se ajo ka shtuar në peshë. Fshehja e barkut pak vet e pak me “Photoshop” tash nuk po i bënë punë...
largea_shkenda5-938x5351447569860

Shkenda Dubova vjen seksi me “Maje n’men” (Video)

  Jemi mësuar ta shohim Shkenda Dubovën në poza atraktive në fotografitë që i publikon në rrjetet sociale, ndërsa kësaj radhe ka ardhur me projekt të ri muzikor. Kënga mban titullin “Maje n’men” dhe është kompletuar edhe...
enca-hax

Kështu duket Enca pa grim (Foto)

Këngëtaren Enca pak herë na ka rastisur ta shohim pa grim. Ndërsa, tani ajo është shfaqur në një foto e pa grimosur, dhe duhet të themi se duket mjaft mirë. Në një foto të publikuar në Instagram, Enca e ka shfaqur fytyrën e saj...
kimpreg850

Kim Kardashian: Po kaloj një shtatzëni të tmerrshme

U lut kaq shumë që të vinte, ndërsa tani duket se po ia sjell në majë të hundës . Kjo është historia e Kim K dhe shtatzënisë së saj. Burime pranë bukuroshes 34 vjeçare, bëjnë me dije se ajo po kalon një shtatzëni “të tmerrshme”. Bashkëshortja...
Adrian-Bujupi-650x358

Ardian Bujupi lajmërohet nga Parisi, tregon për kaosin (FOTO)

Artisti shqiptar Adrian Bujupi gjendet sonte në kryeqyteti francez. Ardian Bujupi është mirë! Ai gjendet në Paris por ka kontaktuar me bashkëpunëtorin e tij duke i shpjeguar se ai është mirë dhe po qëndron në hotel. Ardiani ka treguar...
auto-rita101447366245

Rita Ora fiton një ndër çmimet kryesore në Berlin (FOTO)

Rita Ora ka marrë gjithë vëmendjen në mbrëmjen glamuroze në Berlin. Ylli nga Kosova ka bërë që të gjithë sytë dhe vëmendja të jetë tek ajo, me të hyrë në tepihun e kuq të shtruar me rastin e ndarjes së çmimeve kryesore të...
2_1447324834-2237469

Biznesi i ri i motrave Hoxha: Shesin rrobat e përdorura (FOTO)

Motrat Lori dhe Sara Hoxha, do ti shesin rrobat e tyre të përdorura, në mënyrë që të lirojnë vend nëpër dollapë, por edhe të mbledhin ndonjë të ardhur me qëllim rinovimin e garderobës Sara dhe Lori, kanë nxjerrë jashtë përdorimit...
largea_gjon-1_1447266739-34797661447267485

Vjen “0815” nga Gjon Karrica – Ja fytyra e vërtet e tij…(Video)

Njihet si “Lugati”, kjo falë projektit të tij të parë me titull “Lugati”. Thotë se në karrierën e tij i ndjek dy linja paralele, linjën e “Lugatit” dhe atë të Gjon Karrices. Këtë herë, përmes...