Sunday, 25 February 2018 | Lajme: 0

Muzikë

Era

Nuk do të besoni si duket Era “pa flokë” (Foto)

Jemi mësuar që ta shohim Era Istrefin me flokë të bollshme me stilin që ka krijuar që kur doli në skenë. Mirëpo, kohët e fundit ajo ka zgjedhur që të ndryshojë imazh. Në një fotografi të publikuar gjatë ditës së mërkurë,...
Capture1

Kylie Jenner pozon në karrocën me rrota, 17-vjeçarja e paralizuar i shkruan letër

Kylie Jenner, pak ditë më parë ka realizuar një set fotografik për revistën “Interview”. Në këtë set fotografik ka edhe një foto ku ajo është e ulur në një karrocë me rrota. Për këtë arsye, një vajzë 17 vjeçe i ka shkruar...
andrra-8

Gruaja e Sinan Hoxhës në foton e parë si shtatëzënë

Dasma e çiftit Sinan Hoxha & Andrra Destani bëri bujë të madhe mediatike. Këngëtari Sinan Hoxha këtë vit ishte shumë aktiv nëpër mediat rozë. Edhe pse solli disa këngë, më shumë u komentua dasma e tij madhështore me Andrra...
11214286_1008319829234898_8489041972286425594_n-e1448962006838-690x472

Bleona me “videoselfie” shfaq një ditë të saj që nga shtrati (Video)

Bleona Qereti ishte protagonistja e radhës në emisionin NIN. Këngëtarja përmes një videoselfie ka treguar një ditë të saj që nga shtrati, dushi, përgatitjet për intervistë si dhe ka prezantuar prindërit e saj, transmeton Telegrafi. Gjersa...
largea_albani-11448723115

28 Nëntori festë e dyfishtë për Alban Skenderaj, bëhet baba

Festa e 28 Nëntori për këngëtarin shqiptar, Alban Skenderaj është e dyfisht. Ai përmes një postimi në llogarinë e tij në facbook ka publikuar një foto të vajzës së tij të sapo lindur. Emri i vajzës së tij është Ameli. Shiko...
largea_picmonkey-collage1448623282

Kaq të bukur nuk e keni parë asnjëherë Rita Oren (Foto)

Ajo ka përjetuar një ‘zemërthyerje’ vitin e kaluar kur ndërpreu lidhjen e saj njëvjeqare me Calvin Harris. Dhepse ajo ka shijuar edhe një tjetër romancë me Richard Hilfiger, anëtarja e jurisë së X Factor ka zbuluar se...
kallashi

Mirëmëngjesi nga Kallashi (Foto)

Donjeta Kosumi- Kallashi ka përshëndetur fansat e saj me të pasme, ato që i ka specialitet. E fotografuar në një pasqyre, Kallashi është shtrirë dhe i ka bërë Belfie vetes.
enca1

Enca është larg të qenit vajzë seksi (VIDEO)

Pas provokimit të fundit nga vaska, ku Enca Haxhia kishte nxjerrë trupin pjesërisht, ja ku e keni Encën e vërtetë. E pranishme në 1vjetorin e televizionit “Mad”, në festën madhështore që u organizua në Lollipop, Enca u shfaq...
Untitled

Adrian Gaxha rrëzohet në skenë para Tunës (Video)

Megjithëse sot nuk bashkëpunojnë me njëri-tjetrin, Adrian Gaxha dhe Tuna karrierën e nisën së bashku në skenë. Këngëtari shkupjan që muzikën e filloi si fëmijë, paraqitjet skenike që atëherë i kishte të veçanta, transmeton...
genta_1447794877-6812762

Genta Ismajli “shpërngulet” në Tiranë (Foto)

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po vazhdon të jetë e angazhuar në projekte të reja, gjithnjë për të qenë sa më afër fansave të saj. Gati për xhirime në Tiranë”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotos, shkruan Indeksonline. Genta,...