Sunday, 25 February 2018 | Lajme: 0

Muzikë

rita

Rita Ora publikon këngën e re “Your Song” (Audio)

Superylli shqiptar, Rita Ora, ka publikuar projektin e ri të titulluar “Your Song”. Kënga është publikuar në YouTube dhe bëhet fjalë për një këngë të lehtë dashurie. Rita Ora kështu vjen me projekt të ri muzikor pas dy vitesh....
ledri 1

Ledri bëhet me muskuj, ndryshimet e reja e bëjnë edhe më tërheqës për vajzat (Foto)

Reperi i njohur Ledri Vula ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor “U harrum”, këngë e cila është pritur mirë nga publiku dhe është vërshuar me miliona klikime në YouTube. Vera po afron dhe për këtë sezon të...
sinan

Sinan Vllasaliu publikon këngën “Shpija e Babës” (Video)

Këngëtari i mirënjohur Sinan Vllasaliu ka publikuar këngën e tij më të re “Shpija e Babës”, të cilën e sjell me videoklip. Kjo këngë është prodhim i Emracom, kurse tekstin dhe muzikën e ka shkruar Ilir Berani. Orkestrimin...
klipi

Ylli botëror realizon klipin muzikor në Shqipëri (Video)

Ylli i famshëm britanik, Jonas Blue ka publikuar ditën e djeshme projektin e tij më të ri muzikor në bashkëpunim me William Singe, “Mama”. Dj dhe producenti britanik ka zgjedhur bregdetin e bukur shqiptar për klipin e këtij projekti...
rita ora

Bashkëpunim me Ed Sheeran, kënga e re e Rita Orës do të publikohet në 26 maj

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, do të publikojë në 26 maj këngën e re, një bashkëpunim me Ed Sheeran. Në një postim në rrjetin social Instagram, Rita Ora shprehet se “po ndodh në të vërtetë… Është...
majk-katile_1495197552-2730584

‘Katilja’ e Majkut një bombë e vërtetë, ‘çmend’ me linjat seksi (Foto)

Reperi i njohur Majk është ndër më të pëlqyerit në vend. Ai njihet për zërin e tij të veçantë. “Katile”, është projekti më i ri i reperit, këngë e cila është pritur mjaft mirë nga të gjithë fansat e tij. E në këtë...
Genta-Ismajli1-650x358

Brenda shtëpisë përrallore të Genta Ismajlit

  Këngëtarja Genta Ismajli është padiskutim një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Ajo është çdo vit aktive me projekte të reja muzikore, gjersa nuk mungon angazhimi i saj maksimal në koncerte. Përveç mënyrës...
getinjo

Getinjo publikon foto intime (Foto+16)

Njëri nga artistët e ri i cili depërtoi shumë mirë në tregun e muzikës tonë që nga fillimi i karrierës së tij është edhe Getinjo. Ai është shumë aktiv në mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë vendit, por edhe me angazhime rreth...
screenshot-2_1494757311-5558092

Dy të PERBASHKETAT mes Monika Kryemadhit dhe Bes Kallakut (FOTO)

Nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi, thuajse çdo mëngjes përcjell nga një mesazh apo urim përmes profilit të saj zyrtar në rrjetin social Facebook. Veçse këtë të djelë i është bashkuar edhe aktori...
ledri

Ledri Vula sjell këngën e re (VIDEO)

Reperi nga Prishtina, Ledri Vula ka publikuar këngën e tij më të re “U Harrum”. Muzikën e kësaj kënge e ka bërë Big Bang, përderisa tekstin e ka shkruar vet reperi. “U Harrum” vjen me videoklip, të cilin e ka punuar Entermedia. Kujtojmë...