e Hënë, 11 Dhjetor 2017 | Lajme: 0

Muzikë

largea_fjolla-2_1438632840-81601441445062793

Fjolla Morina rrihet në publik nga ish-i dashuri

Pak muaj më parë, kopertinat e mediave rozë janë pushtuar nga lajmi se Fjolla Morina kishte gjetur dashurinë në krahët e një biznesmeni nga Kosova, madje se ishte edhe në pritje të fëmijës së tij. Por, siç duket, gjërat nuk kanë...
bleona1-620x330

Premtoi seks me De Biasin nëse kualifikohej Shqipëria, a do e mbaj premtimin Bleona Qereti? (FOTO)

Bleona Qerreti rreth një vit më parë kishte lëshuar një deklaratë të fortë për emisionin amerikan “Albanian American Vision” se nëse kombëtarja shqiptare do të kualifikohej në kampionatin europian “Francë 2016” do ti ofronte...
largea_2d633a5d00000578-0-image-a-28_14447803772391444843694

Kylie: Mami s’më lejon të bëj operacione plastike (Foto)

Kylie Jenner ka thënë se habitet që njerëzit mendojnë se ajo ka bërë ndonjë operacion plastik. Ylli i “Keeping up with Kardashians” ka pranuar se ka pasur vetëm një ndërhyrje te buzët, por e ëma, Kris Jenner, asnjëherë nuk...
geti-690x361

“Sjena mo” edhe në Kolumbi (Video)

Mund të konsiderohet si ndër hitet më të mëdha të verës që lam pas. E pëlqyer dhe e shumë dëgjuar, “Sjena mo” e Majkut dhe Getit, ka arritur të depërtojë edhe jasht kufijve shqiptar, transmeton Telegrafi. Ka qenë vetë reperi...
edona

Edona Llalloshi shfaq barkun e fryrë (Foto)

Edona Llalloshi është shtatëzënë me fëmijën e dytë. Ditë më parë, këngëtarja foli për shtatëzaninë e saj duke mos zbuluar gjininë e foshnjës, por duke thënë se gjithçka po shkon mirë. Edona, e cila është nënë e vajzës...
daf

Sa kohë ushtrime i’u deshën Dafinës për këto të pasme seksi? (FOTO)

Njihet si një nga këngëtaret që praktikon palestrën më së shumti. Këtë e tregojnë linjat dhe muskujt e trupit të saj. Fjala është Dafina Zeqirin. Ajo përmes një fotografie në Instagram ka treguar rezultatin e të pasmeve të...
fjolla30

Foto të tillë të Fjolla Morinës, nuk keni parë ndonjëherë (Foto)

Këngëtaren Fjolla Morina jemi mësuar që shumicën e kohës ta shohim të ekspozojë pjesë të trupit të saj, e sidomos gjoksin. Por, kësaj here, ajo ka dalë me një foto krejt ndryshe nga “nudizmi Fjolla ka publikuar mbrëmë një...
Adelina-Tahiri-480x267

Adelina “mbledh” mend vishet siç i ka hije (Foto)

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri, ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram. Derisa edhe ditët e vjeshtës kanë nisur me një të ftohtë të lehtë, edhe Adelina i është përshtatur motit, shkruan Indeksonline. Këngëtarja...
KyliKylisain

Kylie Jenner tregon përse nuk ka kurrë hatërmbetje me të dashurin! (Foto)

Kylie Jenner ka thënë në diskutimin me nje fanse se ajo dhe i dashuri i saj Tyga nuk zihen kurre , ose të paktën zënkat e tyre nuk mund t`i quajnë të mirëfillta! Për më tepër 18-vjeçarja më e famshme në botë thotë:’Si të...
edona llalloshi

Edona Llalloshi në pritje të fëmijës së dytë

Edona Llalloshi është në pritje të fëmijës së dytë pas martesës me biznesmenin e njohur Gazmend Fejzullahu. Lajmin për mediat e ka konfirmuar vetë këngëtarja e njohur kosovare. Ajo, bashkëshorti dhe vajza Doa, me padurim presin...