Friday, 16 November 2018 | Lajme: 32

Filmë

orgasma

Keira Knightley “arrin” orgazmën më të mirë në Hollivud (VIDEO +18)

Nuk është e lehtë për aktoret dhe aktorët e Hollivudit që të “luajnë” në perfeksion, sidomos skenat e seksit. Por duket se Keira Knightley ia ka dalë të vlerësohet si aktorja që ka rikrijuar orgazmën më të mirë në ekranin...
4_7751

100 minuta film, 20 minuta seks (Video/Foto)

Filmi që mbështetët në serinë e librave me të njëjtin emër do të jetë filmi me eksplicit në më shumë se një dekadë, paralajmërojnë mediat ndërkombëtare Sipas gazetës britanike, Daily Mail, nga 100 minuta sa do të jetë i...
interview30f-5-web

Aktorët e “The Interview” ftohen për vizitë në Korenë e Veriut

Dennis Rodman, ish-basketbollisti i ligës NBA dhe miku i diktatorit të Koresë së Veriut, Kim Jong-un, ka ftuar aktorin Seth Rogen dhe gjithë stafin e filmit “The Interview” për një vizitë në shtetin aziatik. Basketbollisti i famshëm...
largea_malota1421960665_271934854

Malota: Krenohesha ti tregoja botës se ka Shqiptar dhe ka Shqipni në Hollivud

Peter Malota apo shqip Pjetër Malota është një personazh që shqiptarët, dhe e gjithë bota aziatike dhe e Lindjes, e njeh shumë mirë në rolet që ai ka patur në të paktën 8 filma përkrah aktorit të njohur belg Jean Claude Van Damme!...
140421092213-lindsay-lohan-january-2014-story-top

Lindsay Lohan preket nga një virus i pashërueshëm (Foto)

TMZ raporton se Lindsay Lohan është shtruar në spital pasi është infektuar nga chikungunya, një virus i rrallë i pashërueshëm, të cilin dyshohet se ajo e ka marrë gjatë pushimeve të saj në Bora-Bora, në muajin dhjetor. Sipas TMZ,...
megan

Megan Fox, e mahnitshme me bikini (Foto)

Ajo është një nga femrat më seksi në Hollywood. Dhe pasi ka lindur dy djem në hapësirën e dy viteve, trupi i Megan Fox duket më i mirë se kurrë. Aktorja 28- vjeçare është duke pushuar në Havai me të shoqin, Brian Austin Green.
fatmagul

Çka thotë Fatmagyli për masakrën në Paris

Aktorja e famshme turke Beren Saat është solidarizuar me popullin francez pas sulmeve të fundit terroriste në këtë vend. Në rrjetet sociale ajo ka publikuar një fotografi të një karikature në mbështetje të Francës duke vënë...
destani

Ja cili është pasioni i Blerim Destanit?! (Foto)

Aktori me origjinë shqiptare Berlim Destani ka pasion të luajë shah. Në një postim në llogarinë e tij në Instagram, Destani ka publikuar një foto duke u bërë gati për të luajtur shah. “Gati për një lojë? Ku jeni?”, iu drejtohet...
capture_9566

Mia Khalifa feston, është pornostarja më e kërkuar

Nga një person i panjohur në botën e industrisë porno, në yll brenda 39 ditësh. Ka ndodhur kështu me Mia Khalifa, që tani është pornostarja më i kërkuar në botë. Më 18 nëntor 2014 është hedhur në PornHub videoja e parë porno...
mia-khalifa-14

Mia, skena seksuale me mbulesë islame, kërcënohet me vdekje

Çfarë i ka bërë vetes Mia Khalifa! Ylli i pornos, që u shpall si më e kërkuara në botë sipas faqes Pornhub, është në qendër të kërcënimeve në botën arabe. Ajo është nga Libani, por jeton në SHBA. Megjithatë, në një nga...