Wednesday, 19 September 2018 | Lajme: 0

Filmë

1_9084

Protagonistja e ‘Fifty Shades of Grey’, ‘i bashkohet ISIS-it’ (VIDEO)

Është menduar si një shaka, por jo të gjithë e kanë parë me atë sy. Madje shumë persona e kanë kritikuar këtë ‘reklamë’, duke thënë se ‘nuk bëhet shaka me ISIS-in’. Të shtunën mbrëma, aktorja 25 vjeçare, Dakota Johnson,...
osvaldo

E dashura e Osvaldos çmend Argjentinën në striptiz (VIDEO +18)

Jimena Baron ka shkëlqyer në një vallëzim striptizi në një shou në Argjentinë. Aktorja dhe këngëtarja argjentinase, Jimena Baron, ka shkëlqyer në një vallëzim striptizi në një shou televiziv. Baron, e dashura e sulmuesit të...
oskarr

Oskar, triumfon “Birdman”, merr 4 statuja

Shkoi ashtu siç ishte parashikuar. Filmi “Birdman” i Alejandro Gonzales Inarritu shkëlqeu mbrëmjen e çmimeve Oskar. Disa media ndërkombëtare do të shkruanin  “Man Beats Boy” Filmi ka fituar 4 çmime nga 9 kategori ku ishte nominuar:...
largea_pay-angelina-jolie-main1424385735

Fotot e rralla! Angelina Jolie kur ishte 16 vjeç

Online janë publikuar disa foto të Angelina Jolie, kur ajo ishte vetëm 16 vjeç. Në atë kohë ajo tentonte të bëhej modele. Fotot janë realizuar në vitin 1991 nga Sean McCall. Aktorja që prej atëherë ka fituar dy çmime Oscar dhe...
c4f5cc514a2c727e332ffba3ff5df161_puhia

Miliona bileta të shitura për “50 hijet e Greit”, shokon femrat?!

Filmi “50 hijet e Greit” në kohë rekord u kthye në një nga filmat që shiti miliona bileta në mbarë botën. Bazuar në romanin shumë të suksesshëm nga E.L. James, filmi erotik tregon një histori dashurie midis një miliarderi tërheqës...
luks

Olta Gixhari nuk kursen, ja blerja e fundit e luksit

Aktorja Olta Gixhari e cila shquhet për format trupore, ka ndarë me miqtë në Instagram blerjen e saj të fundit, për të cilën duket se nuk ka shpenzuar pak. Aksesori më i ri janë syzet, për të cilën ajo është mjaft e lumtur, duke...
50

Çka është ky, film a pornografi?

Ai është një nga filmat më të diskutuar të vitit, megjithatë fansat e “50 hijet e Greit” në Malajzi nuk do kenë mundësi ta shohin filmin në kinema. Filmi do dilte në kinematë e këtij vendi më 12 shkurt. Por autoritetet thonë...
orgasma

Keira Knightley “arrin” orgazmën më të mirë në Hollivud (VIDEO +18)

Nuk është e lehtë për aktoret dhe aktorët e Hollivudit që të “luajnë” në perfeksion, sidomos skenat e seksit. Por duket se Keira Knightley ia ka dalë të vlerësohet si aktorja që ka rikrijuar orgazmën më të mirë në ekranin...
4_7751

100 minuta film, 20 minuta seks (Video/Foto)

Filmi që mbështetët në serinë e librave me të njëjtin emër do të jetë filmi me eksplicit në më shumë se një dekadë, paralajmërojnë mediat ndërkombëtare Sipas gazetës britanike, Daily Mail, nga 100 minuta sa do të jetë i...
interview30f-5-web

Aktorët e “The Interview” ftohen për vizitë në Korenë e Veriut

Dennis Rodman, ish-basketbollisti i ligës NBA dhe miku i diktatorit të Koresë së Veriut, Kim Jong-un, ka ftuar aktorin Seth Rogen dhe gjithë stafin e filmit “The Interview” për një vizitë në shtetin aziatik. Basketbollisti i famshëm...