Saturday, 17 November 2018 | Lajme: 0

Filmë

ARM-557032d24bbae

Dy aktorë shqiptarë te “Lugina e Ujqërve” (VIDEO)

Shqiptarët kanë qënë përherë të suksesshëm, ndërsa kohët e fundit këtë gjë kanë nisur ta bëjnë edhe në kinematografi. Pak ditë më parë ishte Blerim Destani ai i cili kishte premierën e filmi“Alarm Fur Cobra 11″...
largea_teu_384350_9714431439889624

Teuta flet për “mashkullin misterioz” afër saj (Foto)

Pas publikimit të një fotografie, ku aktorja Teuta Krasniqi shihet afër një mashkulli, zëra të shumtë u ngritën duke aluduar për një lidhje të re të aktores. Mashkulli afër Teutës , që u përshkrua si “misterioz” del të jetë...
auto_timthumb.php_1439844917 (1)

Shuhet “Kapedani”, ndërron jetë aktori Albert Verria

Artisti i Popullit Albert Verria ndërroi jetë në moshën 79-vjeçare, mbrëmjen e së hënës, pas një sëmundjeje të rëndë. Për shumë njerëz, Albert Verria, është aktori vlonjat, me të cilin ky qytet krenohet. Por pak e dinë se...
image24

Aurela do ta sjellë sërisht Dr.Florin

“Ti do të ngelesh aty, i paharruar… edhe pse fizikisht nuk je”. Aurela Gaçe e kujton shpesh Dr. Florin, duke i bërë edhe dedikime të ndjera. Në një postim në profilin e saj në “Facebook”, këngëtarja shqiptare ka njoftuar...
largea_vrasja-filmaa-jpg1439449562

Ja si bëhet vrasja nëpër filma (Video)

Prerjet e kokës nëpër filma janë modë. Në shumicën e rasteve, në skena të tilla ne kthejme kokën mënjanë.Normalisht kjo ndodh kur filmi të ka bërë për vete dhe je futur në psikologjinë që filmi të ofron. Por, pasi të shihni...
feridja

A po agjëron Feridja? Ky është rrëfimi i saj për Ramazanin

Aktorja e famshme turke Berguzar Korel ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për muajin e shenjtë të Ramazanit. Ajo ka treguar se nuk po mund të agjëroj për shkak të problemeve shëndetësore që ka me stomak, por ka uruar duke...
jamie-dornan-fifty-shades-of-grey-37357762-1920-1080

Cilët janë filmat “e ndaluar” të Hollivudit?

Nga 4 qershori, në disa kinema perëndimore ka nisur shfaqja e premierës së filmit “Mad Max” me Tom Hardy-n. Mirëpo jo në mbarë botën trilleri “Kind 44″ mund të shfaqet lirisht. Në Rusi për shembull, në vetë vendin ku zhvillohen...
sulltanesha-620x330

Helmohet aktorja turke në Beograd!

Aktorja turke Meryem Uzerli në dy javët e fundit ka qëndruar në Beograd, ku është duke xhiruar filmin e saj të ri, i është përkeqësuar gjendja në një trap në Beograd, ku kalonte natën së bashku me shoqërinë dhe me të dashurin...
1377241-748232325294229-7193380015964122346-n

Hyrem publikon fotografi nga shtatzënia dhe lindja e vajzës (Foto)

Aktorja e njohur turke Meryem Uzerli e ka mbajtur në fshehësi shumë kohë shtatzëninë dhe lindjen e vajzës së saj të cilën e ka pagëzuar Lara. Kur mori vesh se ishte shtatzënë, Meryem u braktis nga i dashuri, duke bërë që ajo...
foto-12

Hyrem më s’mund ta fsheh dashurinë, kapet më të dashurin (Foto)

Meryem Uzerli nuk po mund ta fsheh më lidhjen me aktorin Ozan Güven. Dyshja e cila u paraqit në serinë ‘Sulltani’ nisën lidhjen vitin e kaluar, por ende nuk e kanë pranuar. Bashkë ishin kapur edhe më herët por kurrë nuk kishin...