Wednesday, 19 September 2018 | Lajme: 12

Filmë

largea_angelina_giovane-1140x6281447264046

Angelina Jolie: Herën e parë që e bëra… çava të dashurin me thikë

“Fillova të bëj seks me të dashurin tim, por nuk po ndjenim emocione të forta. Në një moment desha të ndihem më e afërt me të dhe mora një thikë dhe e preva. Dhe ai më preu më pas. Ishim të mbuluar me gjak por kishim shkëmbyer...
blerim-620x330

Publikohet trileri i filmit të ri të Blerim Destanit (Video)

Aktori shqiptar Blerim Destani së shpejti do ta vijë me filmin e tij më të ri. “Soko 5113” titullohet filmi më i ri ku merr pjesë Blerimi, i cili pritet që shumë shpejt të ketë premierën. Aktori përmes rrjeteve sociale ka publikuar...
Giovana-Antonelli-Zhade-480x461

A u kujtohet Zhade? Ajo tash ka dy binjake (Foto)

Giovana Antonelli është aktorja e famshme braziliane, e cila famën më të madhe në karrierën e saj e arriti në serialin televiziv “Kloni”, në të cilin serial luajti rolin e Zhades. E kujt nuk i kujtohet Zhade e famshme, e cila u...
DanielCraig-bond-690x388

Kjo është rregull: Bond nuk bën të jetë femër ose homoseksual!

Protagonisti legjendar i James Bondit, Roger Moore, beson se ky rol nuk duhet të luhet kurrë nga një femër ose një homoseksual për shkak se “nuk do të ishte karakter i vërtetë”.   Moore ka luajtur në rolin e ‘Agjentit 007’...
eva-longoria-shoq-euml-rohet-me-biznismenin-misterioz_hd

A do të bëhet myslimane Eva Longoria pas fshirjes së kryqit? (Foto)

Aktorja, tregonte trupin e saj në bikini, por ajo që binte në sy ishte fasha që kishte vendosur në shpinë, pas fshirjes së kryqit tatto. 40 vjeçarja nuk ka folur rreth arsyes së heqjes së kryqit, por disa zëra janë ngritur duke aluduar...
www.zhurnal

Mungojnë aktorët porno, 70 meshkuj duhet të përballojë 10 mijë femra

Ken Shimizu, (foto poshtë) aktori i filmave porno në Japoni dhe i konsideruar si “Cristiano Ronaldo i seksit” ka lëshuar alarmin për mungesën e meshkujve në këtë industri. “Ne jemi një specie në zhdukje” – ka thënë Shimiken....
angelina

Angelina e Brad Pitt në proces në adoptimit të një fëmije sirian (Foto)

Gjashtë fëmijë nuk janë mjaftueshëm për Brad Pitt dhe Angelina Jolie! Ata raportohet se po planifikojnë ta birësojnë një jetim sirian, të cilin aktorja e kishte takuar gjatë një udhëtimi atje. “Gjatë një udhëtimi pa Brad-in,...
ARM-557032d24bbae

Dy aktorë shqiptarë te “Lugina e Ujqërve” (VIDEO)

Shqiptarët kanë qënë përherë të suksesshëm, ndërsa kohët e fundit këtë gjë kanë nisur ta bëjnë edhe në kinematografi. Pak ditë më parë ishte Blerim Destani ai i cili kishte premierën e filmi“Alarm Fur Cobra 11″...
largea_teu_384350_9714431439889624

Teuta flet për “mashkullin misterioz” afër saj (Foto)

Pas publikimit të një fotografie, ku aktorja Teuta Krasniqi shihet afër një mashkulli, zëra të shumtë u ngritën duke aluduar për një lidhje të re të aktores. Mashkulli afër Teutës , që u përshkrua si “misterioz” del të jetë...
auto_timthumb.php_1439844917 (1)

Shuhet “Kapedani”, ndërron jetë aktori Albert Verria

Artisti i Popullit Albert Verria ndërroi jetë në moshën 79-vjeçare, mbrëmjen e së hënës, pas një sëmundjeje të rëndë. Për shumë njerëz, Albert Verria, është aktori vlonjat, me të cilin ky qytet krenohet. Por pak e dinë se...