Saturday, 17 November 2018 | Lajme: 0

Filmë

largea_barack-michelle-obama-love-story1461961285

Filmi që tregon në historinë e dashurisë së Barack dhe Michelle Obama (Video)

Është vera e vitit 1989, ai është një i ri që aspiron të bëhet avokat në një firmë ligjore në Chicago, që përdor një makinë të ndryshkur, pi cigare dhe dëgjon Janet Jackson. Ajo është avokate e suksesshme, e cila ka për...
mafia

Armë, drogë dhe femra, Mafia bën “pit stop” në Tiranë (Video)

Bëhet fjalë për filmin më të ri shqiptar, të titulluar “Pit Stop Mafia”. Tashmë është publikuar traileri i këtij filmi, i cili flet për një grup gangësterësh nga vende të ndryshme të Shqipërisë. Humor, aksion dhe plot skena...
xhesika-1

Xhesika ndez rrjetin, foto intime nga plazhi (Foto)

Jemi mësuar të shohim foto të saj nga më provokativet, ndërsa në një të tillë nga plazhi ajo duket edhe më tërheqëse. Xhesika Ndoj ka filluar të bëhet emër shumë i komentuar në media rozë. Jeta e saj private ka qenë në qendër...
skena-seksi

Ja si xhirohet një skenë me seks në film (Video)

Kemi parë shumë shpesh skena seksi në filma, por a doni të dini se si xhirohen të tilla skena? Një video e aktorëve Brooklyn Decker dhe Patrick Wilson duke xhiruar një skenë seksi tregon se në fakt realizimi i saj nuk është aq ‘hot’...
vis-presli

Mbesa e ‘Mbretit’ zhvishet për skenat e seksit (Video+16)

Të jesh mbesa e Mbretit të Rock&Roll-it, Elvis Presley do të thotë se je vazhdimisht në qendër të vëmendjes. Edhe të mos ishte kështu, Riley Keough di të tërheqë vëmendjen. Aktorja 26-vjeçare është zhveshur për disa skena...
1-193-600x330

Blerim Destani, në rolin kryesor në filmin gjerman “Frauen” (FOTO)

Aktori shqiptar Blerim Destani nuk ka të ndalur me projektet filmike të realizuara në Gjermani. Pas pjesëmarrjeve të shumta në serialet më të njohura në televizionet gjermane, Destani tashmë do të vijë si pjesë e roleve kryesore...
images

Aktori turk “Bali Bej” në Prishtinë (FOTO)

Aktori i njohur turk, e që për publikun kosovar është shumë i dashur, Burak Özçivit, ka qenë sot në Prishtinë. Ai është parë në Aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë, dhe sigurisht nuk ka kaluar pa u vënë re nga fansat...
Scene 110, Int. Buried Ship (Tunisia) ~ Victoria (ANNA FRIEL) discovers the ring surrounded by scorpions with Angelo (RAOUL BOVA), Luca (VOLKER BRUCH) and Professor Elgar (DAVID SHERWOOD).

“Lazarat Burning”: Në filmin e Hollivudit, protagonist Raul Bova

Në thrillerin hollivudian “Lazarat Burning”, prodhuesit dhe trafikantët shqiptarë të hashashit do të jenë në varësi të një organizatë të madhe kriminale të drejtuar nga krimi i organizuar amerikan. Kreu i Dhomës Amerikane të...
auto_blerimi-620x3301413625288

Blerim Destani fillon stërvitjen për filmin e ri (Video)

Blerim Destani do të xhirojë filmin e tij të ri. Për këtë arsye ka filluar stërvitjen për këtë projekt të tij të ri. Aktori i njohur përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar se tashmë ka filluar përgatitjet për këtë film,...
game of

Traileri për “Game of Thrones” thyen rekordin e shikimeve (VIDEO)

Traileri për sezonin e gjashtë të ‘Game of Thrones’ është shikuar 30 milionë herë brenda 24 orëve. Pamjet e para zbulojnë shumë nga sezoni i mistershëm, që do të fillojë më 24 prill, ndërsa fansat kanë bërë që...