Friday, 16 November 2018 | Lajme: 32

Filmë

1420651096sly-rambo

Vjen së shpejti “Rambo 5” dhe i fundit

Aktori Sylverster Stallone ka njoftuar se do të xhirojë kapitullin e pestë dhe të fundit të veteranit të luftës së Vietnamit, John Rambo. Përveç se protagonist kryesor, aktori i njohur në këtë episod, i titulluar “Rambo: Last...
mia1

MIA KHALIFA, porno-starja Libaneze e cila ka ndezur zemërim ndërkombëtar

Aktorja e filmave për të rritur Mia Khalifa është kërcënuar me vdekje pasi që është kurorëzuar si porno-ylli numër 1 në botë. Mia me origjinë është nga Libani në Lindje të Mesme, është akuzuar për përdhosje të besimit...
margot_robbie_leo_dicaprio_wolf_of_wall_street-e1389186273191Indeethos

Ja filmat më të ‘piratuar’ të vitit 2014

Filmi “Wolf of Wall Street” i Leonardo DiCaprios është shkarkuar mbi 30 milionë herë në mënyrë jolegale që nga koha e lansimit të tij. Projekti i Martin Scorseses është shfrytëzuar jashtëzakonisht shumë pa të drejtë autoriale...
foto (2)

Egjipti kritikon “pasaktësitë historike” të filmit ‘Exodus

Egjipti dhe Maroku kanë ndaluar shfaqjen e filmit hollivudian ‘Exodus: Gods and Kings’ për shkak se e kanë cilësuar me “pasaktësi historike”. Filmi me aktorin Christian Bale në rolin e Moisiut tregon historinë biblike të largimit...
dafina1-1405284438

Ja VIP-at që bënë operacione plastike (Foto)

Nuk je “in” nëse nuk posedon vija seksi, të paktën, këtë përshtypje të “falin” këngëtaret tona, të cilat nuk po përtojnë që në masë të madhe t’iu nënshtrohen operacioneve të ndryshme kirurgjike. Janë hiret trupore,...
olta-gixharri

Pergjigjet Olta Gixharri: Do të shkoja në Amerikë te Ambasadori

Dy ditë më parë, ambasadori amerikan në Tiranë, Aleksandër Arvizu, tha se një nga keqardhjet e largimit nga Shqipëria, është fakti që nuk takoi dot Olta Gixharin. Aktorja ka thënë për “Bluetooh” se u shokuar kur e mori vesh...
z_9790

Kjo është sexy Olta Gixharri, që i mbeti merak ambasadorit (VIDEO)

Ambasadori i SHBA’ve në Tiranë ka thënë se i ka mbetur merak që nuk e ka takuar aktoren Olta Gixharrit gjatë shërbimit të tij 4 vjeçar në Shqipëri. Ambasadori nuk ka elaboruar më shumë se për çfarë ka dashur ta takojë Gixharrin....
hqdefault (1)

Angelia Jolie preket nga lija e dhenve (Video)

Aktorja Angelia Jolie ka njoftuar përmes një videoje se nuk mund të marrë pjesë në promovimet hollivudiane për filmin e saj “Unbroken”, pasi është prekur nga lija e dhenve. Në video mesazhin, që është bërë publik nga “Universal...
aktori-francez-655x356

Depardje rrëfen për mediat: Kam vrarë dhe kam ngrënë dy luanë

Pas arratisjes nga tatimet e larta të Presidentit François Hollande, autori i mirënjohur francez Zherar Depardje vjen me një rrëfim për veten. Kam vrarë dhe kam ngrënë dy luanë në Afrikë, ka deklaruar ai për një revistë të përjavshme...
angelina-jolie1

Hakerat sulmojë Sony Pictures, zbulohen fjalët fyese për Angelina Jolie

Aktorja Angelina Jolie është femra e fundit e fashme e cila ka rënë viktimë e hakerave ndaj Sony Pictures. Në e-mailet e zbardhura thuhet se Angelina u mërzit kur mësoi se Rudin, producent i filmave si “Captain Phillips “ dhe “The...